Amerika Dil Okulu Programları

Amerika Dil Okulu Programları

Gerçek İngilizce

İngilizcenin gerçek durumlarda nasıl konuşulduğunu ve kullanıldığını görmüş olacaksınız. Konuyla alakalı ve ilgi çekici dersler, grameri, kelimeleri, deyimleri ve telaffuzları anlama yetinizi geliştirecek ve günlük İngilizcenin dört becerisini, okuma, yazma, konuşma ve dinleme, pratik yapma olanağı sunacaktır.

Yaratıcı ve enerjik sınıflar

Öğretmenlerimiz kalifiye ve deneyimlidir ve ders oluşturma konusunda neyin yararlı olacağını bilirler. Dersler dinamik, cazip ve motive edicidir, güçlü olduğunuz tarafları aktifleştirip geliştirirken zayıf yönlerinize de ayrı bir özen gösterecek şekilde dizayn edilmişlerdir. Rahat ve samimi sınıf ortamları, özgüveninizi geliştirmek, potansiyelinizi fark ettirmek ve akıcılığa doğru ilerlemeniz için teşvik edici bir atmosfer oluşturmaktadır.

Uygulamalı öğrenme

EC’ de öğrencilerin uygulamalı öğrenmesi teşvik edildiği için ilerleme maksimum düzeydedir. Görev bazlı derslerimiz İngilizcenin aktif kullanımına yoğunlaşmaktadır, böylece derse katılım ve öğrenciler arasındaki etkileşim artmaktadır.

“Düşünme zamanınızı” geliştirme

Beceri ve özgüveniniz, öğretmenlerinizden aldığınız destekle geliştikçe İngilizce dinleme, anlama, çabuk ve etkin cevap verme yetenekleriniz de gelişecektir. Bu gelişmelerin çoğunu İngilizceyi sınıf dışında, İngilizce konuşan öğrenim yerlerindeki günlük konuşmalarınızda kullanmaya başladığınızda göreceksiniz!

Uzman desteği

Öğretmenler, EC’ de olduğunuz süre boyunca size sürekli destek, geri bildirim ve dikkat vermek üzere eğitilmişlerdir. Öğrenme sürecinizde farklı sesler duymanızı sağlayacak en az iki öğretmeniniz olacak ve bu da dinleme yetinizi geliştirip kelime bilginizi hızla artıracaktır.

Gerçek malzemeler

Gerçek İngilizcenin yerini alabilecek hiçbir şey olmadığını düşünüyoruz, dolayısıyla, öğretmenlerimiz ders kitaplarına ek olarak, gazetelerden, televizyondan, radyodan ve internetten alınmış kaynaklar kullanmaktadır. Bu materyallerin gerçek yapısı öğrencilerimize, çeşitli durumlarda kullanılan günlük İngilizcenin zenginliğini kavrama olanağı sunmaktadır.
Uygun Olduğu Öğrenciler:

  • İngilizcenin tüm alanlarında özgüven kazanmak ve seviyesini geliştirmek isteyenler
  • Günlük konuşma ve durumlarda İngilizceyi kullanma akıcılığını ve yeteneğini geliştirmek isteyenler