Amerika’da IELTS ve TOEFL Hazırlık Kursu

Amerika’da IELTS ve TOEFL Hazırlık Kursu

İngilizcenizi uluslararası alanda kabul gören bir yeterlikle belgelemek istiyorsanız IELTS ve TOEFL hazırlık kurslarımız ideal bir seçenektir. İster dört, ister sekiz haftalık olsun, bu yoğun kurslar seçtiğiniz sınavda mümkün olan en yüksek puanı alabilmenizi sağlamak üzere tasarlanmıştır.

IELTS (Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi)

IELTS yeterliği birçok İngiltere, Avustralya, Kanada, Malta ve Güney Afrika üniversitesinde ve bazı durumlarda Amerika’nın akademik kurumlarında gereklidir. IELTS genellikle profesyonel kurumlarda ve hatta Kanada ve Avustralya’ya göç için gerekli kılınır.

TOEFL (Yabancı Dil Olarak İngilizce Sınavı)

25 milyon İngilizce dil öğrencisi tarafından girilen TOEFL, geniş ölçüde kabul gören bir İngilizce dil testidir. İngilizceyi üniversite seviyesinde kullanma becerinizi ölçer ve çoğu Kuzey Amerika üniversitesi olmak üzere 130’dan fazla ülkede 8.000’i aşkın kurum tarafından tanınır.

Seviyenizi geliştirin

Eğiminizi belirli sınav tekniklerine yönelik derslerle birleştirerek, bizimle geçireceğiniz zamanı Temel İngilizce becerilerinizi mümkün olduğunca geliştirmek üzere kullanırsınız. Sınav sonuçlarınız aşağıdaki becerilerde kaydedeceğiniz önemli gelişmeleri yansıtacaktır:

Yazma
Tümleşik ve bağımsız yazma becerilerini başarıyla gerçekleştirmek için metotlar ve stratejiler öğretilir.

Konuşma
Birebir mülakatta başarılı olmak için farklı konularda güvenle konuşmanız amacıyla konuşma becerilerini öğrenirsiniz.

Dinleme
Farklı doğal İngilizce aksanlarını tecrübe etmeniz sağlanır, ana fikir için dinleme ve ayrıntılar için dinleme gibi farklı dinleme stratejileri öğretilir.

Okuma
Çok sayıda gerçek akademik yazıyı okuyarak pratik yapar ve birçok okuma becerisi öğrenirsiniz. Bu beceriler arasında ana fikir için göz atma ve ayrıntılar için tarama, yorumlama, müdahalelerde bulunma ve daha fazlası mevcuttur.